Bekleyiniz...

HAKKIMDA

FORELIVING THE FUTURE
Anasayfa / Hakkımda

Kİmİm ?

Misket oynamaların son dönemleriydi. Cep telefonsuz, internetsiz ve sosyal medyasız zamanlar. İlkel haberleşme yöntemleriyle buluşur, buzdolabı büyüklüğünde atari makinalarında oynardık 1024 kb'lık oyunları. Ânı Polaroid makinelerle yakalar, filmleri vhs izler, kasetleri kalem takarak başa sarardık. Sonra html kullanarak "merhaba dünya" yazdığımız günler geldi. Flash henüz macromedia'nın ürünüyken F6 tuşunu kullanarak cisimlere hareket vermeye başladık.
Dial-up modemler yerini hızlı bağlantılara bırakmaya başlamıştı. Ve "Google Çağı" başladı. Dünya artık 3 - 5 inç'lik ekranlara sığıyordu.

Geleceği öngörebilmek; geçmişi iyi bilmekten geçer. Teknolojinin tüm enstrümanlarını doğru kullanmak, dönüşümün her adımını test etmiş y kuşağı'nın işidir.
Bizim işimizdir.

20
YILLIK TECRÜBE
500
Proje
100
Müşterİ
999999
İyİ Fİkİr

NE DEMİŞTİK ?

Logoyu bi' tık büyütsek mi ? Kenarlar çok boş kaldı, döviz kuru eklesek mi ? Video'nun sesini yükseltsek mi ? Server odasının panjurları pembe olsun mu ?
işte bunlar hep tasarım..

UFUK ALBAYRAK

HİKAYESİ

Markaların dijital dünyada varlığını sürdürebilmesi ve hedeflerine ulaşabilmesi için ne gerekir ? Nasıl var olmalı, neler yapmalı. Kimlerle çalışmalı, hangi dili konuşmalı. Mükemmel, hangi detayların ardında gizli ?
Geleceği tecrübe ediyoruz..
Dünya çapında üretilen markaların tamamı önce hayaldi, sonra gerçek oldu.
Gerçekleşmeyi bekleyen hayallerinize eşlik ediyoruz. Hem de ufuk çizgisine kadar.
Amerika'yı yeniden mi keşfedeceğiz ? Evet..
BİZE ULAŞIN