Bekleyiniz...

HAKKIMDA

FORELIVING THE FUTURE
Anasayfa / HİZMETLER

WEB TASARIM

Statik, dinamik, e-ticaret, kurumsal, portfolyo, bilgilendirme, intranet, cms ve diğer tüm web ihtiyaçlarınız için hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

GRAFİK TASARIM

Logo, broşür, katalog, kartvizit, illustrasyon, flyer, banner ve dijital/matbu tüm grafik işlemlerinizi kurumunuza uygun tasarlıyoruz.

VİDEO

Televizyon reklamları, tanıtım filmleri, sunumlar, reklam videoları, infoğrafi ve animasyon konularında hedef kitlenizle etkileşim sağlıyoruz.

MOBİL APLİKASYON

Web sitenizin görünümünü mobil aplikasyon aracılığı ile yayınlamak veya akış diyagramınıza uygun yeni aplikasyon hazırlamak; hemen iletişime geçin.

SOSYAL MEDYA

Milyonlara ulaşmak, bilinilirliği arttırmak, hedef kitlenizle etkileşime geçmek.. Sosyal medya yönetimlerinizi kurguluyor, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

MARKA DANIŞMANLIĞI

Kurumunuz ve hedef kitleniz ile bir bağ kurmak, yeni bir tanışıklık oluşturmak istiyorsunuz. Tüm aşamaları sıfırdan yapılandırıyoruz.

NASIL ÇALIŞIR ?

3 aşamalı çalışır. Önce sizi dinliyor, fikirlerinizi alıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda projenin ilk adımı olan "araştırma" sürecine başlıyoruz. Hedef kitletiniz, piyasa şartları, rakip firmalar, iletişim stratejileri ve yol haritasını çıkarıyoruz. İkinci aşamada bu yol haritası üzerine tekrar bir görğşme sağlayıp çalışmalara başlıyoruz.

Son aşamada ise çalışmaların etkin geri dönüşüm alması için raporlama yapıyoruz. Tavsiyelerde bulunup örnek çalışmalarla projeyi destekliyoruz.

1. Araştırma
Çalışmaya uygun ön araştırma kapsamında web, grafik, video, sosyal medya ve seo araştırmaları yapılır.
2. Çalışma
Araştırmalar neticesinde oluşturulan yol haritasına uygun çalışmalar hassasiyetle tamamlanır.
3. Gerİbİldİrİm
Alınan geribildirimler üzerine ek rapor oluşturulur ve destekleyici çalışmalar üzerine revize süreci başlar
BİZE ULAŞIN