"Kaliteyi Mutlu İnsanlar Yaratır.."

img

İş ve hizmet anlayışımızın temelinde insana verilen değer yatar. Personelimize verdiğimiz değerin, aynı oranda yarattıklarımızı da yansıyacağının bilincindeyiz. "Kaliteyi Mutlu İnsanlar Yaratır" felsefesiyle, insanın direkt değer olduğu şirketimizde, kalite ve verimliliğin artırılması da, insanlara verilen değer ve çalışanların mutluluğu ile sağlanır. "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" kavramı ile çalışanlarımızın da bizim bir müşterimiz olduğunu düşünerek çalışanlarımıza verdiğimiz hizmetlerin düzenli ve kaliteli olamasını sağlıyor, kaliteyi öncelikli hedefimiz sayıyoruz.

Eğitim
Başarının sürekli eğitimle sağlanacağının bilinciyle hareket eden firmamızda tüm çalışanlarımız hijyen, sanitasyon, aşçılık, sunuş gibi temel konularda eğitim programlarına tabi tutulmaktadır. Söz konusu eğitimler, eğitim formasyonuna sahip çalışanlarımız ve firmamız dışından akademisyenler tarafından verilmektedir. Ayrıca hizmet verdiğimiz, yemek dağıtımını kendileri yapan firmaların personeli de azami bilgilerle donatılmaktadır.

Hizmetlerimiz

» Toplu Yemek
- İş Merkezleri
- Fabrikalar
- Okullar/ Hastaneler vb.
» Kafeterya Hizmetleri
» Outside Catering

Catering

Kaliteli gıda malzemelerinin seçimi, hijyenik ortamlarda sağlıklı yemekler hazırlanması ve bu yemeklerin uygun şekilde sunulması prensiplerini içinde barındırır.Catering : Uzman personel, kaliteli malzeme, sağlıklı üretim ve kusursuz sunumdur

Kluh Türkiye

4.200 m2 kapalı , Toplam 7.200 m2 Alan

Günlük 15 bin kişilik kapasite

300'ü aşkın deneyimli personel

Sertifikalı Organik Yemekte TEK

İletişim

+0 212 423 33 34
info@kluhcatering.com

Mustafa Kemal Paşa Mah. Fabrikalar yolu
Avcılar / İSTANBUL 34325

rss_1 rss_2 rss_3