"Kaliteden Lezzet Çıkardık.."

img

Kurulduğu günden beri ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya çalışan Klüh Catering, yarattığı müşteri bağımlılığıyla bunu başardığını göstermiştir.

Gıda güvenliğine ilişkin tüm kalite belgelerine sahip olan Klüh Catering, bütün üretim ve hizmetlerinde GMP(İyi Üretim Uygulamaları) GHP(İyi Hijyen Uygulamaları) ISO 9001 ve ISO 22000(HACCP) Kalite Güvence Belgeleri standartlarında çalışmaktadır.

Ayrıca değişen kalite anlayışına uyum sağlayarak kalite kontrol yerine "Kalite Güvence Yönetim Sistemi" ni benimseyen Klüh Catering, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli kontrol altında tutmaktadır. Hammaddenin şirketimize girişinden personel yemeği olarak sizlere sunumuna kadar geçen işlemler esnasında meydana gelebilecek her türlü problem önceden belirlenerek, gerekli tedbirler alınmakla ve böylece hizmetimizin kalitesi güvence altında tutulmaktadır. Üretim araçlarımızın, servisimizin ve genel hijyen ortamımızın kalitesi "Çapraz Taktik" yöntemiyle denetlenmekte olup, işletmemizin organizasyonunda görevli bulunan gıda mühendislerimizce de sürekli denetlenmektedir.
Yemeklerimizden sabit numune alınarak steril kaplarda 72 saat muhafaza edilmekte ve periyodik analiz yapılmaktadır.
Böylece hammadde alımından tabağınıza kadar olan süreç, gerek ölçümlerle, gerekse gözlemlerle kontrol altında tutulmaktadır.

 

"Güvenli Ellerde Sağlıklı Yemekler.."

img

İnsan sağlığı ile direkt ilişkisi olan her sektörde olduğu gibi, yemek sektöründe de hijyenik ve sağlıklı koşulları gerçekleştirmenin önemi tartışılmaz bir gerçektir.Ancak konunun diğer bir kritik boyutu, bu koşulların sürekliliğin sağlanabilmesidir. Klüh Catering olarak bizler ve personelimiz bu konuda iddialıyız.

Hijyen ve Sanitasyon
Hijyen ve sanitasyon, mutfağın mimarisiyle, makine ve ekipmanları ile, personeliyle, gıda malzemelerinin saklanması ve işlenmesiyle, temizlik ve bakım ile başlı başına bir konudur. Klüh Catering olarak tüm birimlerimizde ve üretim aşamalarında, DiverseyLever ürünleri kullanılmakta, işletmenin temizlik ve dezenfeksiyonunu periyodik olaraklarla gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca DiverseyLever, sanitasyon konusunda danışmanlık ve denetim yapmakta, personelimizin bu konudaki eğitiminde bizimle birlikte çalışmaktadır.

Sağlık
Sağlık muayenesi yapılıp sağlık raporunu alarak göreve başlayan personelimiz ayrıca, Sağlık Bakanlığı'nca görevlendirilen ekip denetiminde 6 ayda bir periyodik olarak gaita mikroskopisi, yılda bir akciğer ve portör kontrollerinden geçmektedirler. Bu kontroller sonucu alınan sağlık raporu ve portör muayeneleri, müşteri talebi olmaksızın tüm müşterilerimize gönderilmektedir.

Kıyafet
Personelimiz kendileri için özel olarak dizayn edilmiş kıyafetlerle hizmet vermektedir. Hijyenik koşullarda servis ve üretim amacıyla tüm personelimiz, gerekli aşamalarda galoş, maske ve tek kullanımlık eldiven gibi koruyu malzemeleri kullanmaktadır.

 

"Üretim.."

img

Faaliyet gösterdiğimiz yemek sektöründe depolama, üretim, temizlik ve hijyen üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Firmamızda tüm bölümlerin birbirinden bağımsız olması sağlanmış, üretim alanları hijyen hatlarıyla kontrol altına alınmıştır.

Üretimde kullanılan tüm cihazlar, son teknolojiye sahip olup, Türkiye'de ilk defa Klüh Catering mutfaklarında kullanılmaya başlanmıştır. Söz konusu cihazlar, hem işleme hem de pişirme esnasında gıdanın vitamin ve minerallerinin yok olmasına izin vermeyen insan etkisinin minimum olduğu cihazlardır.

 

 

 

 

 

"Belgelerimiz.."

img

 

 

Hizmetlerimiz

» Toplu Yemek
- İş Merkezleri
- Fabrikalar
- Okullar/ Hastaneler vb.
» Kafeterya Hizmetleri
» Outside Catering

Catering

Kaliteli gıda malzemelerinin seçimi, hijyenik ortamlarda sağlıklı yemekler hazırlanması ve bu yemeklerin uygun şekilde sunulması prensiplerini içinde barındırır.Catering : Uzman personel, kaliteli malzeme, sağlıklı üretim ve kusursuz sunumdur

Kluh Türkiye

4.200 m2 kapalı , Toplam 7.200 m2 Alan

Günlük 15 bin kişilik kapasite

300'ü aşkın deneyimli personel

Sertifikalı Organik Yemekte TEK

İletişim

+0 212 423 33 34
info@kluhcatering.com

Mustafa Kemal Paşa Mah. Fabrikalar yolu
Avcılar / İSTANBUL 34325

rss_1 rss_2 rss_3