Yemek Kelimesinin Geçtiği Heryerdeyiz...

img

Klüh Catering olarak dünya standartlarında bir hizmet sunduğumuzu gururla söylüyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetimizin sahip olduğu tüm niteliklerle; iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler gibi kurumların personel yemek ihtiyacını karşılıyor, kafeterya hizmetleri ve outside catering hizmetleri veriyoruz.

 

 

 

 

 

"Personel yemeğinde akademik boyut" parolasıyla, gıda mühendisleri denetiminde, müşteri konumundaki personelin iş koşulları ve kalori ihtiyacı göz önüne alınarak uygun mamullerin planlanması, belirlenen yemeklerin hijyenik koşullarda üretimi ve uygun koşullarındevamlılığıyla müşteriye ulaştırılması, yemek hizmeti verilen personelin yemekhanelerinin uygunluğunun denetimi, gerekli iyileştirmelerin yapılması ve gerekirse dağıtım yapan personelin eğitimi de hizmetlerimi dahilindedir.

Bunların yanı sıra tüm özel davet, etkinlik, parti, kokteyl veya düğünlerinizde siz müşterilerimizin yanında olup, sevdiklerinize en leziz ve kaliteli ikramları sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

» Toplu Yemek
- İş Merkezleri
- Fabrikalar
- Okullar/ Hastaneler vb.
» Kafeterya Hizmetleri
» Outside Catering

Catering

Kaliteli gıda malzemelerinin seçimi, hijyenik ortamlarda sağlıklı yemekler hazırlanması ve bu yemeklerin uygun şekilde sunulması prensiplerini içinde barındırır.Catering : Uzman personel, kaliteli malzeme, sağlıklı üretim ve kusursuz sunumdur

Kluh Türkiye

4.200 m2 kapalı , Toplam 7.200 m2 Alan

Günlük 15 bin kişilik kapasite

300'ü aşkın deneyimli personel

Sertifikalı Organik Yemekte TEK

İletişim

+0 212 423 33 34
info@kluhcatering.com

Mustafa Kemal Paşa Mah. Fabrikalar yolu
Avcılar / İSTANBUL 34325

rss_1 rss_2 rss_3