Kluh Service Management

img

Klüh Service Management Grubu, 1911 yılında Almanya'da kurulmus olan Klüh Service Management, halen bu özelliğini de korumaktadır.Bugün Almanya'nın yanısıra İspanya, Polonya, Yunanistan, Çin, Rusya, BAE, Hollanda, Avusturya, Macaristan, ve Türkiye'de direkt yatırım ve ortaklıklarıyla catering, temizlik, güvenlik, personel hizmetleri, teknik hizmetler ve tesis yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir.Bu ülkelere ek olarak İngiltere'de kurulmuş olan SMI çatısı altında toplam 35 ülkede partner firmalarla hizmet vermektedir.Grubumuz şu anda dünyada toplam 45 bin çalışanıyla 900 milyon USD ciro büyüklüğüne sahiptir.

 

- Klüh Service Management 1911 yılında Almanya'da kurulmuştur.
- Klüh ; temizlik, güvenlik, sağlık, havaalanı, bina yönetimi ve catering hizmetleri dahil olmak üzere 16 farklı branşta hizmet sunmaktadır.
- Klüh, Almanya ile birlikte İspanya, Polonya, Yunanistan, Çin, Rusya, BAE, Hollanda, Avusturya, Macaristan, ve Türkiye'nin de içlerinde bulunduğu dünya çapında 35 ülkede hizmet vermektedir.
- Klüh, dünya çapında 35.000 civarında personeliyle yıllık 500 milyon euro'yu aşan ciro büyüklüğüne sahiptir.
- Klüh catering hizmetleri, dünyadaki yıllık cironun yaklaşık %20'si ile 100 milyon euro tutarındaki kısmını kapsamaktadır.
- Klüh catering hizmetleri alanında dünya çapında 3.200 personel görev yapmaktadır.
- Klüh, Türkiye'ye 2004 yılında temizlik sektörü ile adım atmış ve kısa sürede büyük başarılar elde ederek hizmet yelpazesinde güvenlik, ilaçlama, peyzaj, eleman destek ve son olarak da Türkiye'de caterinde sektörüne girmiştir.

Gücümüz Artıyor

img “Türkiye gelişmiş ülkelere göre göreceli olarak ucuz mamul üretimi, tekstildeki rekabetçi durumu, hizmet sektöründeki başarılı gelişimi, turizmdeki potansiyeli, tarımdaki avantajları, yetişmiş nitelikli iş gücü ile diğerlerine nazaran daha büyük bir şansa sahip bulunmaktadır.Eğer doğru adımlar atılırsa önümüzdeki 10 yıl Türkiye'nin sürekli büyüyeceği bir dönem olabilecektir.”

Uwe GOSSMANN
Klüh Service Management GmbH
Doğu Avrupa ve Uzak Doğu Yönetim Kurulu Üyesi

Hizmetlerimiz

» Toplu Yemek
- İş Merkezleri
- Fabrikalar
- Okullar/ Hastaneler vb.
» Kafeterya Hizmetleri
» Outside Catering

Catering

Kaliteli gıda malzemelerinin seçimi, hijyenik ortamlarda sağlıklı yemekler hazırlanması ve bu yemeklerin uygun şekilde sunulması prensiplerini içinde barındırır.Catering : Uzman personel, kaliteli malzeme, sağlıklı üretim ve kusursuz sunumdur

Kluh Türkiye

4.200 m2 kapalı , Toplam 7.200 m2 Alan

Günlük 15 bin kişilik kapasite

300'ü aşkın deneyimli personel

Sertifikalı Organik Yemekte TEK

İletişim

+0 212 423 33 34
info@kluhcatering.com

Mustafa Kemal Paşa Mah. Fabrikalar yolu
Avcılar / İSTANBUL 34325

rss_1 rss_2 rss_3